Przed sobotnimi spotkaniami sytuacji w tabeli 2-ligowca z gminy Rydzyna nie jest najlepsza. Wamet po dziesięciu meczach ma na swoim koncie sześć punktów i zajmuje siódmą lokatę. Tenisiści stołowi z Dąbcza na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej mają dość bezpieczną przewagę nad ostatnim w tabeli Górnikiem Kłodawa (dwa punkty). Wszystko wskazuje zatem na to, że Wamet Dąbcze w kwietniu zagra z zespołem z województwa zachodniopomorskiego w barażach o utrzymanie w 2. lidze.

W najbliższych meczach beniaminkowi z Dąbcza będzie niezwykle trudno o punkty. Ochman Raszków to zdecydowany lider rozgrywek. Dodatkowo podopieczni Jana Harlaka wygrali Puchar Polski edycji Wielkopolskiej, ogrywając w półfinale Wamet 4:0. W pierwszym starciu w lidze raszkowianie także okazali się lepsi od zespołu z powiatu leszczyńskiego, triumfując 8:2. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują zatem na pewną wygraną Ochamana także w sobotnim spotkaniu.

Zdecydowanie ciekawiej zapowiada się drugi mecz, w którym Wamet Dąbcze zagra z czwartym w tabeli Tajfunem Ostrów Wielkopolski. W pierwszej rundzie ostrowianie pokonali minimalnie we własnej hali podrydzyński zespół 6:4. Tenisiści stołowi z Dąbcza byli w tym pojedynku bliscy remisu, jednak Krzysztof Mrozek przegrał po zaciętym boju z Dawidem Trojakiem 2:3, mimo wysokiego prowadzenia w tie breaku. Gracze Tajfuna do Dąbcza przyjadą niezwykle zmotywowani. Ewentualna wygrana pozwoli im zachować nadzieję na udział w rundzie finałowej 2. ligi.

Starcie Wametu Dąbcze z Ochmanem Raszków rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:30. Cztery godziny później dojdzie do konfrontacji beniaminka z Tajfunem Ostrów Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp bezpłatny.

Plan spotkań:
godz. 11:30 Wamet Dąbcze - Ochman Raszków
godz. 15:30 Wamet Dabcze - Tajfun Ostrów Wielkopolski


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Mecze