Słabszym bilansem małych punktów, choć z takim samym bilansem zwycięstwo i gier mogą pochwalić się zawodnicy z Rawicza. „Odnowiona” drużyna z Dąbcza z sześcioma „oczkami”, choć bez przegranego meczu zajmuje trzecią lokatę. Już po pierwszych czterech kolejkach można powiedzieć, że o dwa premiowane miejsca powalczy pierwsza trójka w tabeli.

Komentarze  

-5 #11 WIDZE_CIEMNOŚĆ 2015-06-21 15:31
Z Twojej logiki wynika że jeżeli ktokolwiek coś robi bez wyraźnego progresu powinno mu się odbierać prawo do do dalszej praktyki owej czynności.
Fajny tok myślenia, zwłaszcza w kontekscie rekreacji...
Co do dotacji
Powiedz mi czy ktoś Ci zagląda na co wydajesz pieniądze???
Chcesz mi powiedzieć że w życiu nie wydałeś ani złotówki na własne widzimisie?
Nie kupiłeś piwa? batonika?? fajek czy chipsów??
Dlaczego nie przeznaczyłeś tych pieniędzy na dzieci które potrzebują jedzenia???
+5 #12 Aniol 2015-06-21 20:36
Zacznij odróżniać pieniadze prywatne od publiczyny a pozniej sie wypowiadaj !! Masz jakieś zawirowania wiec skontaktuj sie z lekarzem! :lol:
-5 #13 Gracz 2015-06-22 09:09
Zawirowania to masz ty bo jesli brak tobie argumentu zwyczajnie prosisz/ zakazujesz komus sie odzywac w tej debacie co swiadczy o wielu zlych zeczach z twojej strony a co do kasy to pokaz mi dowody tak wysokiej dotacji bo jak narazie sa to tylko slowa!
+3 #14 Aniol 2015-06-23 07:37
Nikomu nic nie bede pokaże zapytaj sie zawodników i kierownika sarny! Dwa pisz lepiej ze słownikiem bo robisz błędy ortograficzne ;) chyba chodziłes do tej szkoły gdzie sarna odbywa mecze :D :lol: a pozatym skup sie nad składania zdań! Elooo Piast poniec pokona Sanę i bedzie ich koniec :D
-4 #15 Gracz 2015-06-23 10:20
Rzucasz oskarżenia to pokaz dowody i jezeli kogos oskarżasz to masz obowiazek pokazac na jakiej podstawie publicznie innych oskarzac
-4 #16 WIDZE_CIEMNOŚĆ 2015-06-23 15:07
Jedno jest pewne taka nienawiść z niczego się nie bierze. Pewne jest że agresywny kolega musiał przeżyć coś nieciekawego związanego z klubem Sana Kościan.
Czy był to przegrany set z jednym z zawodników przez co stracił w oczach swoich kolegów z zespoły,
czy była to interpersonalna docinka ze strony zawodnika Sany która zamknęła mu usta przy wszystkich,
czy może porażka z którymś z chłopaków z Kościana
na 100% coś miało miejsce.. jednak to nie powód by robić z siebie tenisową hienę.
Co do odróżniania pieniędzy publicznych od prywatnych, odróżniam ;-) jednak moim zdaniem liczą się intencje i chęci a nie źródło.
Przecież nikt nie zakazuje Ci z prywatnych pieniędzy zakupić sprzęt dla ubogiego klubu tenisowego?
nieprawdaż?
:-*
+2 #17 anioł 2015-06-23 19:46
a tu zdziwię was nie mam z tenisem nic wspólnego :) pisze tylko dlatego ze wiem to od zawodników SARNY to o owo i że to sa nie udole mówie im to prosto w twarz . widze ciemnosc sie mylisz w taką błazenade i głupote sie nie bawie !!!! patrzycie sie na na paletke tak jak dzi... a na ku...sa :) i chodzicie z tymi śmiesznymi Śniadaniówkami :)
-3 #18 WIDZĘ_CIEMNOŚĆ 2015-06-23 20:27
Jak możesz powiedizeć że nie masz z tenisem nic wspólnego jak wchodzisz tu regularnie i znasz osobiście zawodników Sany....
sam sobie zaprzeczasz....
jak to z boku wygląda....
W podstawówce mowili że śniadaniówka dobra rzecz, w pracy mówią to samo ... kto sie myli Ty czy wszyscy inni?
sam sobie odpowiedz
+2 #19 Aniol 2015-06-24 07:29
Haha prawda w oczy kole widze ale prawdy nie oszukasz bo SARNA NA SAMYM DOLE :D

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Mecze