UKS Lgiń-Wijewo uplasował się na drugiej lokacie. Zespół prowadzony przez Tomasza Andrysa odnotował w sezonie dwie porażki, obie z liderem. Choć porażka w pierwszej rundzie była dość wysoka (6-12), to mecz z ostatniej kolejki w kwietniu był dość wyrównany. Śmigiel dopiero w ostatnich meczach zapewnił sobie zwycięstwo w tym meczu (10-8). 

Trzecim zespołem IV ligi "A" została Spółdzielca Kobylin. Zespół Roberta Wachowiaka dość widocznie odstawał od pozostałych drużyn w lidze, gdyż nad czwartym Drzeczkowem miał aż dziewięć punktów przewagi. 

Dość ciasno było między kolejnymi trzema zespołami. Czwartą lokatę zajęła Burza Drzeczkowo, choć miała tyle samo punktów (11 pkt.) co Start Gostyń. Drużyna Jarosława Owsiannego wyprzedziła Gostyń, gdyż w bezpośrednim stosunku zremisowała i wygrała 10-8. Szóstą lokatę zajęło AGRO Kluczewo, które na swoim koncie uzbierało 10 punktów.

Siódma lokata należała w tym sezonie do LZS UKS Bodzewo II, które uzbierało na swoim koncie siedem punktów. Ostatnią lokatę zajęli Błękitni Niechłód, którzy uzbierali tylko jeden punkt, gdyż w pierwszej rundzie zremisowali w pierwszej rundzie z Bodzewem.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Mecze