Match Schedule: all teams | III LIga: 2016/2017


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h KS Wamet Dąbcze II - LKS Burza Drzeczkowo_ - _
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h Start Gostyń - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h UKS Lgiń-Wijewo - Polonia Śmigiel II_ - _
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - UKS Żaki Taczanów_ - _
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h KS Górnik Kłodawa - UKS Smecz Konin_ - _
1 Round 1 06.09.2016 10:00 h UKS Daniszyn - Piast Ostrzeszów_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h LKS Burza Drzeczkowo - Polonia Śmigiel II_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h KS Wamet Dąbcze II - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h UKS Żaki Taczanów - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - Start Gostyń_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h UKS Smecz Konin - UKS Daniszyn_ - _
2 Round 2 25.09.2016 10:00 h KS Górnik Kłodawa - Piast Ostrzeszów_ - _
3 Round 3 02.10.2016 14:00 h LKS Burza Drzeczkowo - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
3 Round 3 02.10.2016 14:00 h KS Wamet Dąbcze II - Polonia Śmigiel II_ - _
3 Round 3 02.10.2016 14:30 h UKS Żaki Taczanów - Start Gostyń_ - _
3 Round 3 02.10.2016 14:30 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
3 Round 3 02.10.2016 15:00 h UKS Smecz Konin - Piast Ostrzeszów_ - _
3 Round 3 02.10.2016 15:00 h KS Górnik Kłodawa - UKS Daniszyn_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h LKS Burza Drzeczkowo - UKS Daniszyn_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h KS Wamet Dąbcze II - Piast Ostrzeszów_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h KS Krotosz Krotoszyn - UKS Smecz Konin_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h Start Gostyń - KS Górnik Kłodawa_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h Polonia Śmigiel II - UKS Żaki Taczanów_ - _
4 Round 4 09.10.2016 10:00 h UKS Lgiń-Wijewo - LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II_ - _
5 Round 5 23.10.2016 14:00 h KS Wamet Dąbcze II - UKS Daniszyn_ - _
5 Round 5 23.10.2016 14:00 h LKS Burza Drzeczkowo - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
5 Round 5 23.10.2016 14:30 h KS Krotosz Krotoszyn - KS Górnik Kłodawa_ - _
5 Round 5 23.10.2016 14:30 h Start Gostyń - UKS Smecz Konin_ - _
5 Round 5 23.10.2016 15:00 h Polonia Śmigiel II - LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II_ - _
5 Round 5 23.10.2016 15:00 h UKS Lgiń-Wijewo - UKS Żaki Taczanów_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h UKS Żaki Taczanów - LKS Burza Drzeczkowo_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - KS Wamet Dąbcze II_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h UKS Daniszyn - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h Piast Ostrzeszów - Start Gostyń_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h UKS Smecz Konin - Polonia Śmigiel II_ - _
6 Round 6 20.11.2016 10:00 h KS Górnik Kłodawa - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
7 Round 7 20.11.2016 14:30 h UKS Żaki Taczanów - KS Wamet Dąbcze II_ - _
7 Round 7 20.11.2016 14:30 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - LKS Burza Drzeczkowo_ - _
7 Round 7 20.11.2016 14:30 h UKS Daniszyn - Start Gostyń_ - _
7 Round 7 20.11.2016 14:30 h Piast Ostrzeszów - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
7 Round 7 20.11.2016 15:00 h UKS Smecz Konin - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
7 Round 7 20.11.2016 15:00 h KS Górnik Kłodawa - Polonia Śmigiel II_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h LKS Burza Drzeczkowo - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h KS Wamet Dąbcze II - Start Gostyń_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h UKS Żaki Taczanów - UKS Smecz Konin_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - KS Górnik Kłodawa_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h Polonia Śmigiel II - UKS Daniszyn_ - _
8 Round 8 04.12.2016 10:00 h UKS Lgiń-Wijewo - Piast Ostrzeszów_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h UKS Daniszyn - UKS Żaki Taczanów_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h Piast Ostrzeszów - LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h KS Krotosz Krotoszyn - Polonia Śmigiel II_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h Start Gostyń - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h UKS Smecz Konin - LKS Burza Drzeczkowo_ - _
10 Round 10 18.12.2016 10:00 h KS Górnik Kłodawa - KS Wamet Dąbcze II_ - _
11 Round 9 04.12.2016 14:00 h LKS Burza Drzeczkowo - Start Gostyń_ - _
11 Round 9 04.12.2016 14:00 h KS Wamet Dąbcze II - KS Krotosz Krotoszyn_ - _
11 Round 9 04.12.2016 14:30 h UKS Żaki Taczanów - KS Górnik Kłodawa_ - _
11 Round 9 04.12.2016 14:50 h LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II - UKS Smecz Konin_ - _
11 Round 9 04.12.2016 15:00 h Polonia Śmigiel II - Piast Ostrzeszów_ - _
11 Round 9 04.12.2016 15:00 h UKS Lgiń-Wijewo - UKS Daniszyn_ - _
11 Round 11 18.12.2016 14:30 h UKS Daniszyn - LKS Tajfun Ostrów Wlkp.II_ - _
11 Round 11 18.12.2016 14:30 h Piast Ostrzeszów - UKS Żaki Taczanów_ - _
11 Round 11 18.12.2016 14:30 h KS Krotosz Krotoszyn - UKS Lgiń-Wijewo_ - _
11 Round 11 18.12.2016 14:30 h Start Gostyń - Polonia Śmigiel II_ - _
11 Round 11 18.12.2016 15:00 h UKS Smecz Konin - KS Wamet Dąbcze II_ - _
11 Round 11 18.12.2016 15:00 h KS Górnik Kłodawa - LKS Burza Drzeczkowo_ - _

Mecze

No items